EMI1806R-150
5S-EMI1806R-150
EMI1806R-150
FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 150 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 200mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300 mOhm |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.071 (1.80mm) |
| Size / Dimension: | 0.177 L x 0.063 W (4.50mm x 1.60mm) |