DA1206E300R-00
5S-DA1206E300R-00
DA1206E300R-00
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 4LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Number of Lines: | 4 |
| Impedance @ Frequency: | 30 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 500mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 300 mOhm |
| Size / Dimension: | Surface Mount |
| Features: | 0.031 (0.80mm) |