DA1206B601R-10
5S-DA1206B601R-10
DA1206B601R-10
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Lines: | 4 |
| Impedance @ Frequency: | 600 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 200mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 350 mOhm |
| Size / Dimension: | Surface Mount |
| Features: | 0.039 (1.00mm) |