DA1206B102R-10
5S-DA1206B102R-10
DA1206B102R-10
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | DA |
| Filter Type: | - |
| Number of Lines: | 4 |
| Impedance @ Frequency: | 1 kOhm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 200mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 800 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Mounting Type: | Array |
| Height (Max): | 8 PC Pad |
| Size / Dimension: | Surface Mount |
| Features: | 0.039 (1.00mm) |