CIM05U241NC
5S-CIM05U241NC
CIM05U241NC
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Cut Tape (CT) |
| Filter Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 240 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 400mA |
| Ratings: | 350 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0402 (1005 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.022 (0.55mm) |
| Features: | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |