CIM03U241NC
5S-CIM03U241NC
CIM03U241NC
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Cut Tape (CT) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 240 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 200mA |
| Ratings: | 750 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.024 (0.60mm) |
| Features: | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |