CIL10Y100MNC
5S-CIL10Y100MNC
CIL10Y100MNC
Inc.
Product Description
| Packaging: | 80000 |
| Series: | - |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | - |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | - |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | - |
| Size / Dimension: | - |
| Features: | - |
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC