CIC41P750NE
5S-CIC41P750NE
CIC41P750NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 120000 |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 75 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 6A |
| Ratings: | 10 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.071 (1.80mm) |
| Features: | 0.177 L x 0.063 W (4.50mm x 1.60mm) |