CIC41P600NE
5S-CIC41P600NE
CIC41P600NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 50000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 60 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 6A |
| Ratings: | 10 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 1806 (4516 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.071 (1.80mm) |
| Features: | 0.177 L x 0.063 W (4.50mm x 1.60mm) |