CIC31J601NE
5S-CIC31J601NE
CIC31J601NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 180000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 600 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 2.5A |
| Ratings: | 50 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.051 (1.30mm) |
| Features: | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |