CIC21P601NE
5S-CIC21P601NE
CIC21P601NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 80000 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 600 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1A |
| Ratings: | 150 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.043 (1.10mm) |
| Features: | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |