CIC21J221NE
5S-CIC21J221NE
CIC21J221NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Cut Tape (CT) |
| Filter Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 220 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1.5A |
| Ratings: | 50 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0805 (2012 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.043 (1.10mm) |
| Features: | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |