CIC10P121NC
5S-CIC10P121NC
CIC10P121NC
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Digi-Reel? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 120 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 2A |
| Ratings: | 50 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0603 (1608 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.037 (0.95mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |