CIB32P600NE
5S-CIB32P600NE
CIB32P600NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 2500 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 60 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1.5A |
| Ratings: | 20 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 1210 (3225 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.059 (1.50mm) |
| Features: | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |