CIB21P260NE
5S-CIB21P260NE
CIB21P260NE
Inc.
Product Description
| Packaging: | 1 |
| Series: | Digi-Reel? |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 26 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 2A |
| Ratings: | 10 mOhm |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.043 (1.10mm) |
| Features: | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |