BLM21RK471SN1D
5S-BLM21RK471SN1D
BLM21RK471SN1D
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 470 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 200mA |
| Ratings: | 250 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0805 (2012 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.041 (1.05mm) |
| Features: | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |