Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM21PG220SH1D
BLM21PG220SH1D
5S-BLM21PG220SH1D
BLM21PG220SH1D
FERRITE BEAD 22 OHM 0805 1LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):22 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):6A
Ratings:9 mOhm
Operating Temperature:AEC-Q200
Height (Max):Surface Mount
Size / Dimension:0.041 (1.05mm)
Features:0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)