BLM21AG601SZ1D
5S-BLM21AG601SZ1D
BLM21AG601SZ1D
FERRITE BEAD 0805 (2012 METRIC)
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 600 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 700mA |
| Ratings: | 210 mOhm |
| Operating Temperature: | AEC-Q200 |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.041 (1.05mm) |
| Features: | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |