BLM18TG102TN1D
5S-BLM18TG102TN1D
BLM18TG102TN1D
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 1 kOhm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 100mA |
| Ratings: | 600 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0603 (1608 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.028 (0.70mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |