Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM18SN220TN1D
BLM18SN220TN1D
5S-BLM18SN220TN1D
BLM18SN220TN1D
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1 LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):22 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):8A
Ratings:4 mOhm