BLM18KG700TH1D
5S-BLM18KG700TH1D
BLM18KG700TH1D
FERRITE BEAD 70 OHM 0603 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 70 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 3.5A |
| Ratings: | 22 mOhm |
| Operating Temperature: | AEC-Q200 |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0603 (1608 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.030 (0.75mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) |