BLM18KG601SZ1D
5S-BLM18KG601SZ1D
BLM18KG601SZ1D
600OHM 25% 1.3A DCR=0.15OHM 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 600 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1.3A |
| Ratings: | 150 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.030 (0.75mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |