BLM18KG260JH1D
5S-BLM18KG260JH1D
BLM18KG260JH1D
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1 LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 26 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 4A |
| Ratings: | 7 mOhm |