BLM18KG221SH1D
5S-BLM18KG221SH1D
BLM18KG221SH1D
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 220 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 2.2A |
| Ratings: | 50 mOhm |
| Operating Temperature: | AEC-Q200 |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.037 (0.95mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) |