BLM18HD471SN1D
5S-BLM18HD471SN1D
BLM18HD471SN1D
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 470 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 100mA |
| Ratings: | 1.2 Ohm |
| Operating Temperature: | - |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.037 (0.95mm) |
| Features: | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |