Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM18BD221BH1D
BLM18BD221BH1D
5S-BLM18BD221BH1D
BLM18BD221BH1D
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1 LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):220 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):250mA
Ratings:450 mOhm