Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM18BD182BH1D
BLM18BD182BH1D
5S-BLM18BD182BH1D
BLM18BD182BH1D
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1 LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):1.8 kOhm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):150mA
Ratings:1.5 Ohm