BLM18BD152BH1D
5S-BLM18BD152BH1D
BLM18BD152BH1D
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1 LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 1.5 kOhm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 150mA |
| Ratings: | 1.2 Ohm |