Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM18AG471WH1D
BLM18AG471WH1D
5S-BLM18AG471WH1D
BLM18AG471WH1D
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):470 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):200mA
Ratings:200 mOhm
Operating Temperature:AEC-Q200
Package / Case:-55??????C ~ 150??????C
Mounting Type:0603 (1608 Metric)
Height (Max):Surface Mount
Size / Dimension:Epoxy
Features:0.037 (0.95mm)