BLM18AG121BH1D
5S-BLM18AG121BH1D
BLM18AG121BH1D
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1 LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Power Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 120 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 800mA |
| Ratings: | 180 mOhm |