Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM18AG102WH1D
BLM18AG102WH1D
5S-BLM18AG102WH1D
BLM18AG102WH1D
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):1 kOhm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):200mA
Ratings:700 mOhm