Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM15PX181SN1D
BLM15PX181SN1D
5S-BLM15PX181SN1D
BLM15PX181SN1D
FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):180 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):1.5A
Ratings:90 mOhm
Operating Temperature:-
Height (Max):Surface Mount
Size / Dimension:0.022 (0.55mm)
Features:0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)