Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM15HD102SH1D
BLM15HD102SH1D
5S-BLM15HD102SH1D
BLM15HD102SH1D
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Filter Type:Active
Number of Lines:Signal Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):1 kOhm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):250mA
Ratings:1.25 Ohm
Operating Temperature:AEC-Q200
Height (Max):Surface Mount
Size / Dimension:0.022 (0.55mm)
Features:0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)