BLM15AX100SN1D
5S-BLM15AX100SN1D
BLM15AX100SN1D
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 10 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 1.74A |
| Ratings: | 15 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.022 (0.55mm) |
| Features: | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |