BLM15AG700SN1D
5S-BLM15AG700SN1D
BLM15AG700SN1D
FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | - |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 70 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 600mA |
| Ratings: | 150 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.022 (0.55mm) |
| Features: | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |