Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM03PX800SN1D
BLM03PX800SN1D
5S-BLM03PX800SN1D
BLM03PX800SN1D
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):80 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):1A
Ratings:130 mOhm
Height (Max):Surface Mount
Size / Dimension:0.013 (0.33mm)
Features:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)