Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsMurata Electronics North America BLM03PG220SN1D
BLM03PG220SN1D
5S-BLM03PG220SN1D
BLM03PG220SN1D
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EMIFIL?
Filter Type:Active
Number of Lines:Power Line
Impedance @ Frequency:1
Current Rating (Max):22 Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max):900mA
Ratings:65 mOhm
Operating Temperature:-
Package / Case:-55??????C ~ 125??????C
Mounting Type:0201 (0603 Metric)
Height (Max):Surface Mount
Size / Dimension:0.013 (0.33mm)
Features:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)