BLM03BC330SN1D
5S-BLM03BC330SN1D
BLM03BC330SN1D
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | EMIFIL? |
| Filter Type: | Active |
| Number of Lines: | Signal Line |
| Impedance @ Frequency: | 1 |
| Current Rating (Max): | 33 Ohm @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 150mA |
| Ratings: | 850 mOhm |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | -55??????C ~ 125??????C |
| Mounting Type: | 0201 (0603 Metric) |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.013 (0.33mm) |
| Features: | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |