BKP1005HM221-T
5S-BKP1005HM221-T
BKP1005HM221-T
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Lines: | 1 |
| Impedance @ Frequency: | 220 Ohm @ 100MHz |
| Current Rating (Max): | 900mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 180 mOhm |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 85??????C |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.022 (0.55mm) |
| Size / Dimension: | 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) |