Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTaiyo Yuden BKP0603TM220-T
BKP0603TM220-T
5S-BKP0603TM220-T
BKP0603TM220-T
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:-
Series:BKP
Filter Type:Power Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:22 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):1.8A
DC Resistance (DCR) (Max):40 mOhm
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)