Home All Products Filters Ferrite Beads and ChipsTaiyo Yuden BKH0603HL221-T
BKH0603HL221-T
5S-BKH0603HL221-T
BKH0603HL221-T
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Product Description
Packaging:-
Series:BKH
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:220 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):150mA
DC Resistance (DCR) (Max):2 Ohm
Ratings:-
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Package / Case:0201 (0603 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.013 (0.33mm)
Size / Dimension:0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)