BK32164W601-T
5S-BK32164W601-T
BK32164W601-T
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:BK
Filter Type:-
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:600 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):400 mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Mounting Type:Array
Height (Max):8 PC Pad
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)