BK32164W431-T
5S-BK32164W431-T
BK32164W431-T
FERRITE BEAD 430 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:430 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):350 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)