BK32164W121-T
5S-BK32164W121-T
BK32164W121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:120 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):150 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)