BK32164S601-T
5S-BK32164S601-T
BK32164S601-T
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:600 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):450 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)