BK32164S600-T
5S-BK32164S600-T
BK32164S600-T
FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:60 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):180 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)