BK32164S471-T
5S-BK32164S471-T
BK32164S471-T
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:470 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):400 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)