BK32164S102-T
5S-BK32164S102-T
BK32164S102-T
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:1 kOhm @ 100MHz
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):680 mOhm
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)