BK32164L680-T
5S-BK32164L680-T
BK32164L680-T
FERRITE BEAD 68 OHM 1206 4LN
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:BK
Filter Type:-
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:68 Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):350 mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Mounting Type:Array
Height (Max):8 PC Pad
Size / Dimension:Surface Mount
Features:0.035 (0.90mm)