BK2125LM252-T
5S-BK2125LM252-T
BK2125LM252-T
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0805 1LN
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:2.5 kOhm @ 100MHz
Current Rating (Max):200mA
DC Resistance (DCR) (Max):750 mOhm
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.057 (1.45mm)
Size / Dimension:0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)